McCabe Millon, A, Team 91 MD | 1 |
Leo Hoffman, M, Team 91 LI | 2 |
Owen Duffy, A, Team 91 LI | 3 |
Benn Johnston, M, True National | 4 |
Kyle Lehman, A, Freedom | 5 |
Mac Christmas, LSM, MadLax DC Dogs | 6 |
Tomas Delgado, M, Prime Time | 7 |
Tucker Wade, M, DC Express | 8 |
Colin Burns, A, MadLax DC Dogs | 9 |
Anderson Moore, G, Thunder | 10 |
Caleb Fyock, G, Crabs | 11 |
Ty Banks, D/LSM, West Coast Starz | 12 |
Ben Beacham, M, West Coast Starz | 13 |
Brady Wambach, FO, SweetLax Florida | 14 |
Connor Foley, G, Laxachusetts | 15 |
Brayson "Goose" Wilson, G, Team 91 Charlotte | 16 |
Nate Kabiri, A, MadLax DC Dogs | 17 |
AJ Marsh, D/LSM, Crabs | 18 |
Donny Scott, D, Thunder | 19 |
Jacob Pacheco, M, Crabs | 20 |
Elijah Stobaugh, M, SweetLax Florida | 21 |
Carson Krammer, M, West Coast Starz | 22 |
Michael Ippoliti, G, Shore2Shore | 23 |
Kyle Foster, D, Crabs | 24 |
Julian Targete, M, Laxachusetts | 25 |
Jake Spallina, FO/SSDM/M, Team 91 LI | 26 |
Rowan Clay, D/LSM, Cherries | 27 |
AJ Nikolic, M, Mesa | 28 |
Tucker Kellogg, M, Prime Time | 29 |
Peter Moynihan, A, 2Way | 30 |
Aiden Bodonyi, LSM/D, Resolute | 31 |
Hunter Chauvette, A, SweetLax Upstate | 32 |
Robert Simone, FO, NJ Riot | 33 |
Jackie Weller, FO, MadLax DC Dogs | 34 |
Hunter Spiess, D, 2Way | 35 |
Hill Plunkett, A, Thunder | 36 |
Patrick Jameison, G, Brotherly Love | 37 |
Andrew Greenspan, FO, Prime Time | 38 |
Shawn Lyght, D, Leading Edge | 39 |
Jack Speidell, A, Team 91 LI | 40 |
Jake Melchionni, LSM, Leading Edge | 41 |
Michael Smyth, M, FCA | 42 |
Wills Burt, M, Mesa | 43 |
Jack Kiefer, D, Denver Elite | 44 |
Brett Koopman, LSM/D, Mad Dog | 45 |
Jordan Faison, M, Team 91 LI | 46 |
Cole Aasheim, D, LI Express | 47 |
Alec Gregorek, A/M, Annapolis Hawks/Legacy | 48 |
Trey Deere, A, SweetLax Upstate | 49 |
Sean Creter, FO, Leading Edge | 50 |
Walker Schwartz, LSM, Big 4 HHH | 51 |
CJ Reilly, M, LI Express | 52 |
Fletcher Sullivan, M, Denver Elite | 53 |
Roman Buono, D, Mesa | 54 |
Mark Marino, A, NJ Riot | 55 |
James Carroll, LSM, Laxachusetts | 56 |
Sam Ralston, D/LSM, Cherries | 57 |
Cole Webber, D, Shore 2 Shore | 58 |
Cayden Christopher, M, Resolute | 59 |
Karter Williams, D, Team 91 Charlotte | 60 |
Niko Karetsos, A, Thunder | 61 |
Colin Vickrey, G, Iron Horse | 62 |
Matt Tully, G, Piatelli Central | 63 |
Brian Mullen, M, Shore 2 Shore | 64 |
Caulley Deringer, A, MadLax DC Dogs | 65 |
TJ Lamb, M, PA Roughriders | 67 |
Larry Horning, M, MadLax DC Dogs | 68 |
Tyler McCarthy, M, Team 91 LI | 69 |
Nate Schwitzenberg, D, True Illinois | 70 |
Luke Michalik, D/LSM, Prime Time | 71 |
Jackson Greene, M, Team 91 LI | 72 |
Henry Brayer, FO, West Coast Starz | 73 |
Caden Minniti, M, Resolute | 74 |
Brody Upton, M, 3d New England | 75 |
Pasha Hakimi, LSM, Next Level | 76 |
Jack Casey, D, Denver Elite | 77 |
Nick Golini, A, Annapolis Hawks | 78 |
Triston Jewell, M, West Coast Starz | 79 |
Chuck Rawson, M, Edge | 80 |
Adam Nigrelli, D, Laxachusetts | 81 |
Kris Henning, M, Big 4 HHH | 82 |
Alex Lobel, A, Thunder | 83 |
Jackson Wolfram, A, Prime Time | 84 |
Cal Girard, FO, Shore 2 Shore | 85 |
Grayson McClements, A, 3d New England | 86 |
Jack Schubert, A, VLC | 87 |
Jimmy Ayers, A, 3d New England | 88 |
Marek Seaman, M, Brotherly Love | 89 |
Davis Provost, A, Mad Dog | 90 |