Matt Jeffery, M, Eclipse | 1 |
Ben McCarthy, FO, Freedom | 2 |
Spencer Ford, A, Crabs | 3 |
Kyle Colsey, A, Eclipse | 4 |
Lucca DiBartolomeo, LSM, Brotherly Love | 5 |
Payton Anderson, A/M, Prime Time | 6 |
Peter Laake, D, Crabs | 7 |
Luke Hublitz, D, Eclipse | 8 |
Ryan Duenkel, A, Next Level | 9 |
Graham Stevens, G, Leading Edge | 10 |
Tade Wynn, G, West Coast Starz | 11 |
Sean Browne, M, Texas Nationals | 12 |
Caden Harshbarger, M, SweetLax Florida | 13 |
Ben Fox, D, Team 91 LI | 14 |
Liam Kershis, A, Legacy | 15 |
Finn Fox, D, Laxachusetts | 16 |
Jimmy Kenney, LSM, Laxachusetts | 17 |
Austin Hicks, A, Mad Dog | 18 |
Tommy Snyder, D, LI Express | 19 |
Dante Vardaro, D, Team 91 LI | 20 |
Ben Friedman, G, Prime Time | 21 |
Hudson Hausmann, M, Eclipse | 22 |
Isaac Cruz, M/A, Prime Time | 23 |
Tyler Coryea, G, Resolute | 24 |
Brady Pokorny, A, Eclipse | 25 |
Ben Firlie, M, Team 91 MD | 26 |
Hunter Aquino, M/A, Team 91 LI | 27 |
Liam White, M, True Illinois | 28 |
Vincent Bolognino, D/LSM, Team 91 LI | 29 |
Tyler Eye, LSM, Legacy | 30 |
Nikolas Menendez, D, True Illinois | 31 |
Reid Gills, FO, Crabs | 32 |
Matt Wills, D, Big 4 HHH | 33 |
Ben Burmeister, M, Express North | 34 |
Kevin Miller, A, MadLax | 35 |
Chase Cellucci, D, Brotherly Love | 36 |
Mason Szewczyk, M, Culver | 37 |
Steven Schummer Jr., D, Annapolis Hawks | 38 |
Jack Ransom, A, Team 91 Charlotte | 39 |
Matthew Kephart, D, LI Express | 40 |
Johnny Gardiner, A, DC Express | 41 |
Blake Hetherington, M, West Coast Starz | 42 |
Ian Dykes, M, West Coast Starz | 43 |
Timmy Piacentini, G, Tri-State | 44 |
Aidan Olazabal, G, Team 91 MD | 45 |
Michael Savadove, D, NXT | 46 |
Dylan Jaszcz, A, Brotherly Love | 47 |
Parker Hoffman, FO, Eclipse | 48 |
John Draley, M, Next Level | 49 |
Mike Rooney, M, LI Express | 50 |
Joey Bambrick, M, West Coast Starz | 51 |
Peter Buonanno, A, 3d New England | 52 |
Quinn Whipple, A, Legacy | 53 |
Michael Marshall, D, Leading Edge | 54 |
Connor Gately, A, Shore 2 Shore | 55 |
Paul McLucas, LSM, Team 91 MD | 56 |
Tucker Williams, G, 2Way | 57 |
Mac Mohn, A, Annapolis Hawks | 58 |
Ross Prince, FO, Freedom | 59 |
Brevin Wilson, A, Carolina Miners | 60 |
Paul van Bastelaar, M, Big 4 HHH | 61 |
Aidan McDonald, A, True Illinois | 62 |
Porter Malkiel, A, West Coast Starz | 63 |
Luke Warrington, M, Team 91 MD | 64 |
Wade Jahnke, D, Denver Elite | 65 |
Jackson Spells, M, Team 91 Carolina | 66 |
Cooper Simpson, D/LSM, Resolute | 67 |
Luke Miller, A, Annapolis Hawks | 68 |
Ben Morris, A, Team 91 LI | 69 |
Jack Elliott, D, Cherries | 70 |
Rowyn Nurry, A, Brotherly Love | 71 |
Dillon Stephens, D, Eclipse | 72 |
Matthew McIntee, M, True Blue | 73 |
Pearse MacDonald, M, Laxachusetts | 74 |
Stevie Davis, FO, Duke's | 75 |
Ben Dale, A, Team Illinois | 76 |
Patrick Grimley, M, Legacy | 77 |
Ennis Udo, A, Freedom | 78 |
Ryan Trafford, FO, BBL | 79 |
Chase Picard, M, 4Leaf | 80 |
Michael Melkonian, FO, Prime Time | 81 |
Liam Powell, D, Crabs | 82 |
Luke Breslin, A, Team 91 LI | 83 |
Koby White, M, SweetLax Florida | 84 |
Luke Arrighi, G, Predators | 85 |
Ben Wood, D, 3d New England | 86 |
Jack Herendeen, A, SweetLax Upstate | 87 |
Liam Gregorek, M, Team 91 LI | 88 |
Henry Weller, D/LSM, Next Level | 89 |
Sean Butler, M, Denver Elite | 90 |
Kyle Bilello, M, LI Express | 91 |
Jackson Henehan, FO, Laxachusetts | 92 |
Charlie Sherman, A/M, Leading Edge | 93 |
Luke Macaluso, A, Mad Dog | 94 |
Jake Vana, M, Gorilla | 95 |
Andrew Beard, M, Annapolis Hawks | 96 |
JP Guinee, A, Laxachusetts | 97 |
Alex Rismani, M, Denver Elite | 98 |
Alex Krusko, A, Express North | 99 |
Nate Lucchesi, M, NXT | 100 |
Lucas LaForge, A, Team 91 LI | 101 |
Brayden Ferguson, G, MadLax | 102 |
Anthony Panetti, M, MadLax | 103 |
Peri DiBartolomeo, SSDM, Brotherly Love | 104 |
Luke Jamin, D, Leading Edge | 105 |
Cam Ryan, D, SweetLax Upstate | 106 |
JP Lagunowich, M, BBL | 107 |
Troy Capstraw, G, VLC | 108 |
Carter Hagen, G, Eclipse | 109 |
Brayden Fountain, A, Thunder | 110 |
Robert Plath, D, Prime Time | 111 |
Quinn Langton, A, LI Express | 112 |
Gordon Reynolds, D, Denver Elite | 113 |
Danny Domencioni, G, 3d New England | 114 |
Luke Pascal, A, VLC | 115 |
Cody Collier, A, FCA | 116 |
Aydan DiRocco, A, Mesa | 117 |
Zach Chari, A, Thunder | 118 |
Hayes Schreiner, G, Big 4 HHH | 119 |
Denis Fargione, G, LI Express | 120 |